سوالات متداول

سوالات متداول خودتون رو در این بخش پیدا کنید

شما خیلی راحت می تونید از طریق فرم تماس با ما ، سفارش خودتون رو برای ما ارسال کنید.
بله چرا که نه ! شما برای اینکه بخواید از خدمات ما استفاده کنید میبایست در قسمت باشگاه مشتریان ما ثبت نام کنین.
پشتیبانی خیلی راحت و سریع در دسترس شماست! اگر از مشتریان ما هستید می تونید از قسمت ارسال تیکت در باشگاه مشتریان مشکل و مسئله خودتون رو برای پیگیری سریع ارسال کنید.اما اگر صرفا جهت ثبت سفارش و یا مشاوره قبل خرید و ازینگونه موارد را می خواهید انجام دهید ؛ به برگه تماس با ما مراجعه نمایید.
گارانتی سبک مدرن فقط شامل محصولاتی میشه که در قسمت فروشگاه برچسب دارای گارانتی داشته باشن ، البته خدمات طراحی اسکریپت و وبسایت های ما هم تا یکسال بعد از طراحی شامل گارانتی رفع نقص فنی میشن
گارانتی ما شامل یکسال بروزرسانی رایگان تمامی قالب ها و پلاگین هایی هست که تیم پشتیبانی به محض رسیدن بروزرسانی جدید برای تمام مشتریان باشگاه مشتریان این بروزرسانی رو بصورت دستی انجام می دهند.بعد از گذشت یکسال هم بروزرسانی قالب و پلاگین شما در پنل کاربریتون در قسمت باشگاه مشتریان قرار میگیره تا بتونید بصورت دستی خودتون اینکارو انجام بدید.
تمام محصولات تولید شده ی اختصاصی توسط سبک مدرن و تمام وبسایت های اون شامل این قانون میشن و در صورتی که مورد سوء استفاده قرار بگیرن ، پیگردهای قانونی رو بدنبالش خواهد داشت.شرایط کپی رایت رو در برگه کپی رایت بخونید.
این کار فقط با پرداخت 15 درصد از هزینه تمام شده پروژه میسر هست در غیراینصورت درصورتی که کپی رایت از فوتر وبسایتی حذف بشه سیستم هوشمند سبک مدرن بلافاصله با ارسال پیام تیم پشتیبانی رو مطلع میکنه . تمام خدمات پس از فروش ، پشتیبانی فنی پروژه برای کاربر خاطی غیرفعال میشه و کاربر علاوه بر اینکه پشتیبانیش بصورت کامل لغو میشه ، باید خسارت اون رو بپردازه
با مراجعه به پنل کاربری شخصی تون در باشگاه مشتریان ، در قسمت فاکتور ها میتونید بصورت آنلاین هزینه هاتون رو پرداخت کنید.پرداخت ها از طریق درگاه رسمی بانک ملت ، درگاه رسمی ایران کیش یا درگاه آنلاین زرین پال صورت میگیره.
خرید محصولات سبک مدرن فقط از طریق وبسایت رسمی خود مجموعه و وبسایت های وابسته به اون قابل قبول و دارای گارانتی هست در غیر اینصورت شامل گارانتی و پشتیبانی نخواهد بود و در صورت مشاهده تحت پیگردقانونی هم قرار خواهد گرفت.شرایط خدمات رو میتونید از برگه قوانین و شرایط خدمات مطالعه کنید.
می تونید با مراجعه به برگه ی شرایط خدمات ، در پایین برگه وبسایت های تایید شده رو ببینید
بله قطعا ! ما برای احترام به حقوق شما عزیزان بعد از اینکه از خدمات ما استفاده کردید در پروژه های بعدی به شما از5 تا 15 درصد تخفیف ویژه هدیه می دیم.
چیزی بنویسید و اینتر بزنید